GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

AP Team Leader with French/Italian

  • Data publikacji:
  • 25-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
Dla naszego Kliena, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko AP Team Leader z językiem włoskim lub francuskim.

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • praca operacyjna w zakresie zobowiązań,
  • migracja procesów księgowych z innej lokalizacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem,
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale zobowiązań,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego/francuskiego,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • zdolności analityczne.

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w migracji procesów księgowych z innych lokalizacji,
  • liczne szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.