Ogłoszenia w Zarabiaj.pl AR Accountant with English, Poznań - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

Recruiters

Aktualnie dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AR Accountant with English

Data publikacji:
16.3.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Finanse / Księgowość / Podatki

Opis:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata gotowego do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • Monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • Uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • Zarządzanie należnościami oraz kontakt z dostawcami i Klientami, przekazywanie informacji o zadłużeniach
  • Rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • Udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego-warunek konieczny,
  • Mile widziana znajomość innych języków europejskich,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Umiejętności interpersonalne,
  • Nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowe firmie,
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:[email protected]

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń