GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Asystent/ka biura

  • Data publikacji:
  • 25-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
Dla naszego klienta, dystrybutora renomowanych kosmetyków, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prace administracyjne związane z przygotowaniem materiałów dla sklepów
  • sortowanie i archiwizacja dokumentów
  • przygotowywanie przesyłek pocztowych
  • wprowadzanie do systemu i wysyłanie faktur oraz innych dokumentów księgowych
  • uzupełnianie cenników, druków zamówień, zestawień kodów
  • obsługa gości i klientów w siedzibie firmy, rezerwacja hoteli
  • odbieranie telefonów z centrali telefonicznej
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby różnych działów
  • inne prace biurowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku między 8:00 -16:00
  • Mile widziane doświadczenie w prostych pracach biurowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • Możliwość rozwoju w firmie w ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem.