LINK CONSULTING
Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni zmotywowanego pracownika

Automatyk

  • Data publikacji:
  • 30-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy

Lokalizacja: okolice Tychów

Obowiązki:

  • lokalizacja i usuwanie usterek, awarii elektrycznych pneumatycznych i hydraulicznych występujących w maszynach produkcyjnych
  • kontrolowanie poprawności w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji wewnątrzzakładowych
  • przeprowadzenie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacja techniczna i procedurami
  • programowanie sterowników PLC, S5, S7, modyfikowanie serwonapędów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie jako elektromechanik/ automatyk
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • praktyczna znajomość elektrycznych układów sterowniczych i zasilających  do 1 kV
  • praktyczna znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • mile widziany j. angielski
  • gotowość do pracy zmianowej

  • Oferujemy:
  •  stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email:

ms@linkconsulting.com.pl

  LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)