Lepsza Praca

Automatyk utrzymania ruchu - Katowice

  • Data publikacji:
  • 13-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Lepsza Praca (13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy branży serwisów technologicznych,
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Automatyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z utrzymaniem i serwisowaniem instalacji niskoprądowych (SSP, BMS, KD, SSWiN)
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, robotyka)
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych
  • Dyspozycyjność (praca w rejonie GOP z możliwością sporadycznych wyjazdów krajowych)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienia na umowę o pracę

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.