Lepsza Praca

Brygadzista / Mistrz Zmianowy - Kraków

  • Data publikacji:
  • 27-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży recyklingu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Brygadzista / Mistrz Zmianowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru nad urządzeniami, instalacjami i maszynami na zakładzie
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
  • Dbałość o gotowość do pracy i bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń i maszyn
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Analizowanie przyczyn awarii i wdrażanie nowych rozwiązań zapobiegawczych, w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia awarii
  • Dokonywanie prewencyjnych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów
  • Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych oraz nowych linii produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe / średnie techniczne lub odpowiednia praktyka
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w serwisowaniu, uruchamianiu maszyn i urządzeń
  • Mile widziana znajomość zasad działania maszyn sterowanych numerycznie (centra obróbcze, frezarki, tokarki)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy, projekty)
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • Znajomość zagadnień związanych z konstrukcją maszyn i urządzeń
  • Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych,  przetwórstwa, recyklingu

Nasz klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.