HolandiaJobs

DEKARZ

  • Data publikacji:
  • 24-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Nijmegen, Holandia

DEKARZ
Start: od zaraz!
Lokalizacja: Nijmegen
Stawka: 11€ netto

Obowiązki:
- doświadczenie w wykonywaniu dachów z elementami cynku
- wykonywanie elementów stolarskich oraz uszczelnień
- dopasowywanie oraz docinanie cynku na krawędziach
- zaklepywanie cynku młotkiem

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku min. 5 lat
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- prawo jazdy oraz własne auto mile widziane
- certyfikat bezpieczeństwa VCA
- własne obuwie oraz ubranie robocze

Pracodawca zapewnia:
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- umowę na warunkach holenderskich
- projekt na min. 3 miesiące
- wypłaty wynagrodzenia co tydzień
- 38 h pracy tygodniowo
- zjazdy do domu co 6 tygodni

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: praca@holandiajobs.pl w tytule wpisując 'dekarz'.