Euro Labora Sp.J.

Dekarz - austriackie warunki zatrudnienia

  • Data publikacji:
  • 20-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Nysa
  • Stanowisko:
  • Dekarz

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace dekarskie

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
- grupy 2-osobowe
- wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- świąteczne i urlopowe
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres adres mailowy: a.sadlek@euro-labora.com
W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: DEK/AT/2019
Kontakt telefoniczny po godzinie 14:00; kom. 570 550 151