RA Real Estate
Jeśli chcesz na terenie Warszawy, Gdańska lub Katowic uczestniczyć w naszym innowacyjnym projekcie, aplikuj! Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Doradca Finansowy. NIEMIECKA firma poszukuje pracownika na stanowisko: doradca finansowy, doradca inwestycyjny, przedstawiciel handlowy.

  • Data publikacji:
  • 06-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Grupa kapitałowa RA Real Estate z siedzibą w Dortmund inwestuje w nieruchomości położone na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Dzialalność grupy składa się z dwóch segmentów: obrót nieruchomościami oraz długoterminowy wynajem objektów. W celu dalszej ekspansji RA Real Estate Gruppe pozyskuje kapitał od prywatnych inwestorów, oferując produkty gwarantujące rentowność, bezpieczeństwo oraz płynność inwestycji.

Doradca FINANSOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klienta
  • Oferowanie rozwiązań w zakresie doboru usług i produktów inwestycyjnych
  • Sporządzanie dokumentacji i przygotowywanie ofert
  • Doradztwo finansowe i edukowanie Klienta w zakresie finansów i inwestycji
  • Zapewnianie najwyższej jakości obsługi i doradztwa Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja indywidualnych planów biznesowych
  • Budowanie oraz rozwijanie zespołu lokalnych pośredników
  • Współpraca w budowaniu pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży bezpośredniej usług branży finansowej
  • Umiejętność sprzedaży produktów finansowych i inwestycyjnych
  • Umiejętność aktywnego pozyskania i podtrzymania długotrwałych relacji z klientami
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedzniego rozwiązania
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Wiedza na temat bieżącej i przewidywalnej sytuacji na rynkach finansowych
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych
  • Nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • Otwartość na nowości i chęć uczenia się
  • Systematyczność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, odpowiedzialność
  • Własne narzędzia do pracy (komputer lub tablet oraz telefon komórkowy)
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Współpracę z niemiecką firmą, która ma solidną i stabilną sytuację finansową
  • Pracę w nowoczesnej instytucji finansowej, wsród doświadczonego personelu
  • Formę zatrudniania: umowa zlecienie/ umowa o dzieło/ własna działalność gospodarcza
  • Elastyczne godziny pracy
  • Gwarantujemy pracę w przyjaznym zespole
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wsparcie i możliwość kontaktu z biurem obsługi doradcy
  • Atrakcyjny system wznagrodzeń zależny od wyników sprzedaży własnej oraz zespołu
  • Wieloetapowy system rozwoju kariery

Etapy rekrutacji:

Wysyłasz swoje CV; ważne: podaj nr. Telefonu
Przeprowadzamy wstępną rozmowę telefoniczną z wybranymi osobami
Po obiecującej rozmowie telefonicznej zapraszamy na osobistą rozmowę kwalifikacyjną
W krótkim okresie czasu wybieramy czołowych kandydatów
Przeprowadzamy kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
Podpisujesz umowę
Zaczynasz pracę

Serdecznie proszę o wysyłanie CV w formacie PDF lub WORD na adres mailowy: mdm@rarealestate.de

Monika Dagachi Mastouri
Specjalista ds. rekrutacji
Telefon: +48 22 355 30 64
E-Mail: mdm@rarealestate.de

RA Real Estate Gruppe
Pierbusch 17
D-44536 Lünen
Niemcy

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).