Lepsza Praca

Doradca Klienta (branża chemiczna) Śląsk

  • Data publikacji:
  • 06-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

                                                   Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży destylacji

                                            i uzdatniania wody poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Śląsk

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż środków chemicznych oraz urządzeń do uzdatniania wody
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• Prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych,
• Opieka handlowa i techniczna nad klientami
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Wymagania:
• Wykształcenie średnie chemiczne – mile widziane inżynier chemii
• Samodzielność w działaniu i determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
• Znajomość rynku podmiotów przemysłowych na terenie Śląska i Polski będzie dodatkowym atutem
• Zastane uprzejme relacje z działami zakupów w firmach przemysłowych na terenie Śląska będą dodatkowym atutem
• Biegła znajomość obsługi komputera w tym Microsoft Office
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się niemieckiej firmie
• Bardzo dobre warunki wynagrodzenia
• Wszelkie narzędzia pracy: samochód, laptop, komórka

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.