Grupa Doradcza Profesja SC
Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych. Do naszego serwisu w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Serwisowy, Poznań

  • Data publikacji:
  • 10-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych.

Do naszego serwisu w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Serwisowy

Miejsce pracy: Poznań - Grunwald

OBOWIĄZKI:

  • ·Obsługa klientów serwisu samochodowego z zachowaniem standardów firmy;
  • ·Planowanie napraw pojazdów, współpraca z mechanikami;
  • Nadzorowanie przebiegu napraw oraz terminowości wykonywanych usług;
  • ·Dobór części technicznych;
  • ·Realizacja planów sprzedażowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie o profilu technicznym;
  • Praktyczna wiedza w zakresie mechaniki samochodowej i doboru części technicznych;
  • Profesjonalne podejście do obsługi Klienta;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Lojalność i uczciwość wobec firmy;
  • Umiejętność obsługi komputera;

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Motywujący system premiowy;
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303."

Kontakt:

Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o.

Samuel Cichy

ul. Jugosłowiańska 56
61-245 Poznań

606 801 119
scichy@feuvert.pl