Lepsza Praca

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC - Gdańsk

  • Data publikacji:
  • 13-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Lepsza Praca to polska firma, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe
i menedżerskie, głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Region pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych, obsługa inwestycji (generalni wykonawcy, biura projektowe, dystrybutorzy instalatorzy)
  • Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych
  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami i doradztwo techniczne z zakresie produktów
  • Ocena kompletności i poprawności projektów
  • Monitorowanie działań konkurencji, pozycji jej produktów na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe powiązane z klimatyzacją, wentylacją  chłodnictwem, ogrzewnictwem itp.)
  • Przynajmniej rok praktyki na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu inwestycyjnego, umiejętność koordynacji projektów
  • Zdolności sprzedażowe i analityczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Przynajmniej podstawowa znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość programów biurowych dystrybucji Microsoft

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.