LSJ HR Group
Szanowni Państwo, Dla Naszego Klienta – firmy z zagranicznym kapitałem zlokalizowanej w Stargardzie, zajmującej się produkcją opakowań na szeroką skalę, poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz Offsetowy

  • Data publikacji:
  • 03-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Stargard Szczeciński

Szanowni Państwo,

Dla Naszego Klienta – firmy z zagranicznym kapitałem zlokalizowanej w Stargardzie, zajmującej się produkcją opakowań na szeroką skalę, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy :   Stargard Szczeciński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Obsługa drukarek
  • Dobór komponentów i ustawianie parametrów maszyn offsetowych
  • Kontrola jakości produktów
  • Praca z różnym rodzajem papieru

WYMAGANIA :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracęodpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

PRACODAWCA OFERUJE :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku   Możliwość rozwoju – pakiet szkoleń (w tym szkolenie w Hiszpanii)

Osoby zainteresowany ofertą, prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres techniczne@lsj.pl.

W temacie prosimy wpisać – Drukarz Offsetowy. Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl