Lepsza Praca

Dyrektor Handlowy ds. Inwestycji - Katowice

  • Data publikacji:
  • 06-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta oraz dystrybutora oświetlenia aktualnie
poszukujemy osób na stanowisko:

Dyrektor Handlowy ds. Inwestycji

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Rozwinięcie sieci sprzedaży na terenie Polski (podejście strategiczne, wybór kluczowych partnerów, strategia wejścia w rynek, wybór metod i kanałów sprzedaży)
  • Realizacja działań handlowych i planów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert technicznych i handlowych, prowadzenie negocjacji
  • Nadzór nad dobór oraz wyceną materiałów i urządzeń
  • Współpraca z dostawcami oraz producentami
  • Monitoring rynku, konkurencji i postępowań inwestycyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Poparte sukcesami osiągnięcia wzrostu sprzedaży / pozyskania inwestycji
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania, odpowiedniego delegowania obowiązków i motywowania zespołu
  • Optymalizacja kosztów
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z osobami z różnych szczebli zarządzania w otoczeniu zewnętrznym – profil lidera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów nastawionym na sukces, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia oraz pakiet socjalny karta medyczna i sportowa
  • Wszelkie narzędzia pracy

 Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.