Agencja Pracy Koncepcja
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Ekspedientka / Sprzedawca

  • Data publikacji:
  • 01-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wilkszyn, gm.Miękinia, woj.dolnośląskie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Nasza agencja odnotowana jest w Rejestrze Licencjonowanych Agencji Zatrudnienia pod

nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA (m/k)

Miejsce pracy: Wilkszyn, Gmina Miękinia, woj. Dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów
  • Przyjmowanie towarów i dostaw
  • Ewidencja magazynowa
  • Obsługa kasy
  • Wszelkie inne obowiązki adekwatne dla stanowiska sprzedawcy

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu detalicznym poparte dokumentami
  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole

Sposób aplikowania: CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesłać na adres e-mail

kadry@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila:

Sprzedawca (m/k)

W CV załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.”

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.