LINK CONSULTING
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik

  • Data publikacji:
  • 30-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • przeglądy i konserwacja urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • dbałość o sprawne funkcjonowaniem urządzeń,
  • usuwanie awarii/usterek elektrycznych oraz mechanicznych mających na celu utrzymanie maszyn, urządzeń i instalacji w należytym stanie technicznym,
  • zapewnienie części zamiennych dla danej instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w produkcji podzespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość urządzeń THT, SMD,
  • umiejętność interpretacji schematów elektromechanicznych i elektronicznych,
  • uprawnienia SEP 1KV,
  • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany),
  • znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwości ugruntowania kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

gn@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne

ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice

www.linkconsulting.com.pl

tel. + 48 32 781 99 01

Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)