AN-ELEC
Pilnie poszukujemy osób na stanowiska

elektromonter, ślusarz

  • Data publikacji:
  • 27-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gdynia, Holandia

Firma AN-ELEC istnieje na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Posiadamy certyfikaty ISO 9001-2008, VCA**, VRO.

Realizujemy  projekty w kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy:

ŚLUSARZY

opis stanowiska :

Montaż torów kablowych, fundamentów oraz podestów,

Prace ślusarskie pod elektryków

wymagania:

Doświadczenie w pracy ślusarza w warunkach stoczniowych,

Uprawnienia palenia i sczepiania- mile widziane

Znajomość rysunku technicznego

certyfikat VCA mile widziany

ELEKTROMONTERÓW

opis stanowiska:

Montaż instalacji elektrycznej,

Podłączanie urządzeń elektrycznych,

Zamykanie przejść kablowych,

Podłączanie rozdzielnic,

Układanie kabli

wymagania:

Doświadczenie w zawodzie

Wykształcenie techniczne średnie

Uprawnienia SEP

Znajomość okrętowych instalacji elektrycznych

Umiejętność czytania rysunków elektrycznych

Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Długoterminową i stabilną pracę stanowisku elektromonter na terenie stoczni w Gdyni lub Holandii,

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Stabilne warunki zatrudnienia,

Praca na umowę o pracę, umowa zlecenie, kontakt (samozatrudnienie /działalność gospodarcza)