PRP-Solutions

Elektryk – praca za granica

  • Data publikacji:
  • 09-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Belgia,Niemcy

Jestesmy firma z długoletnim doświadczeniem na holenderskim i belgijskim rynku pracy.

Przez caly rok mamy zapotrzebowanie na kandydatow na stanowisko monter instalacji elektrycznej.

Mamy wakaty zarówno dla elektrykow na nowo powstających budowach mieszkalnych jak również potrzebujemy elektrykow przemyslowych do montażu okablowania regulującego temperaturę rurociagow na dużych obiektach zamkniętych. Tzw. STEAM TRACING

Możemy zaoferować stała prace u zagranicznego pracodawcy , pomoc w załatwieniu wszelkich formalności jak uzyskanie niezbędnych dokumentów pozwalających na prace w danym kraju

Pracodawca zapewnia i oplaca atrakcyjne zakwaterowanie.

Zainteresowane oraz spelniajace warunki osoby prosimy o kontakt na adres

aplikacje@prp-solutions.pl

Obowiązki pracownika:

Montaż instalacji elektrycznej

odłączanie urządzeń elektrycznych

Zamykanie przejść kablowych

Podłączanie rozdzielnic

Kładzenie kabli

Praca według schematow elektrycznych

Wymagania:

Na niektórych obiektach wymagany jest Certyfikat VCA jednak w większości nie jest on wymagany.

Aktualne uprawnienia SEP lub inne potwierdzające prace jako elektryk to duży atut

Podstawowa znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego