EBN Polska
Firma EBN Polska (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 10784) zajmuje się działaniami z szeroko pojętego obszaru HR

Farbiarz - branża tekstylna

  • Data publikacji:
  • 06-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Farbiarz – branża tekstylna
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn farbiarskich.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży tekstylnej,
  • umiejętność obsługi maszyn farbiarskich
  • chęć do pracy,
  • rzetelność i sumienność.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane proszone są nadesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę EBN Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13 lok. 38, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."