Ogłoszenia w Zarabiaj.pl GL Accountant with German, Poznań - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

Ogłoszenie Archiwalne

Recruiters

Aktualnie dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GL Accountant with German

Data publikacji:
21.2.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Finanse / Księgowość / Podatki

Opis:

Obowiązki:

  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem wewnętrznym, odpowiadanie za zapytania i rozwiązywanie zgłoszonych problemów,
  • Dokonywanie księgowań na kontach Księgi Głównej,
  • Przygotowywanie płatności,
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych w obszarze Księgi Głównej,
  • Wykonywanie czynności zamknięć okresów księgowych,
  • Potwierdzanie sald,
  • Księgowanie kart kredytowych i rozliczeń gotówkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana rachunkowość lub finanse);
  • Doświadczenie na stanowisku księgowym w dziale GL (min. 2 lata);
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość MS Excela,
  • Umiejętność efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym, stale rozwijającym się środowisku,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, bony, imprezy integracyjne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:[email protected]

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.