LSJ HR Group

Główny Mechanik

  • Data publikacji:
  • 11-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

GŁÓWNY MECHANIK

Lokalizacja: Centrum Szczecina

Praca w nowo otwierającej się firmie zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Zakład zajmuje się przetwarzaniem zużytych opon ( poddawaniu ich procesowi pirolizy) w celu uzyskania z nich produktów końcowych w postaci sadzy, oleju oraz gazu popirolitycznego.

Obowiązki:

  • Nadzór techniczny i zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego

  • Usuwanie bieżących awarii

  • Zarządzanie zespołem

  • Planowanie zakupów części zamiennych, bieżących prac konserwacyjnych, prewencyjnych

  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów ppoż

  • Gospodarka zapasami dla powierzonego obszaru

  • Optymalizacja,usprawnianie, modyfikacje aktualnych oraz opracowywanie nowych rozwiązań technicznych dla maszyn i urządzeń produkcyjnych

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Udział w powstawaniu zakładu i rozruchu maszyn

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym

Wymagania:

  • Znajomość i umiejętność obsługi i naprawy maszyn i urządzeń wirujących, systemów transportu materiałów sypkich ( np. poruszonej gumy)

  • Doświadczenie w pracy z pompami, wentylatorami, napędami pneumatycznymi

  • Znajomość funkcjonowania i umiejętność obsługi urządzeń do cięcia i szlifowania

  • Znajomość przepisów dozorowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: experts@lsj.pl

podając w temacie: Główny mechanik. Tel: 508 144 900.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR GROUP

Licencja 4440

Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 814 52 52