LSJ HR Group

Inspektor jakości

  • Data publikacji:
  • 21-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Gorzów Wielkopolski

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych,  obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. (okolice)

Opis stanowiska pracy:

-          odpowiedzialność za przetwarzanie roszczeń w podstawowej analizie danych oraz za działania korygujące i zapobiegawcze

-          opracowywanie instrukcji jakościowych

-          rozwiązywanie problemów jakościowych

-          nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

-          pomiary i testy produktów i komponentów

-          kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców

-          uczestniczenie w audytach wewnętrznych i monitorowania systemu zarządzania jakością

-          przygotowanie dokumentacji PPAP i dokumentów związanych z jakością

-          przekazywanie informacji do managerów o zauważonych niezgodnościach.

Oferujemy:

-          bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o zachodniej kulturze organizacyjnej

-          umowa o pracę

-          szkolenia wprowadzające

Wymagania:

-          preferowane wykształcenie techniczne

-          doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne

-          zrozumienie procesów produkcyjnych i magazynowych oraz filozofii Lean

-          bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-          wysokie zdolności interpersonalne

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem „Inspektor jakości” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail:

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl