Ready4s Sp. z o.o.
Jeżeli szukasz pracy zdalnej przy tworzeniu aplikacji na platformę iOS i chcesz wziąć udział w projektach dla zagranicznych startupów, wykorzystując najnowsze technologie, w tym smartwach, wearables i beacony -zapraszamy do kontaktu!

iOS Developer - praca zdalna

  • Data publikacji:
  • 13-07-2016
  • Kraków, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń

Ready4S to prężnie rozwijający się software house z Krakowa zajmujący się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych dla start-upów i korporacji z całego świata. W ciągu 5 lat naszego istnienia zrealizowaliśmy blisko 60 projektów dla klientów z ponad 20 krajów, w tym dla marek takich jak: Coca-Cola, Credit Agricole, Zamel czy Roche. To wszystko sprawiło, że w 2015 zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszego developera aplikacji mobilnych na świecie w prestiżowym rankingu portalu AppFutura.

                                                                        Siedziba firmy - Kraków

Zakres obowiązków

Dołączając do naszego zespołu jako developer aplikacji mobilnych będziesz odpowiedzialny/a za  tworzenie aplikacji na platformę iOS (iPhone/iPad).

Poszukiwane kompetencje:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS,
  • bardzo dobra znajomość języka Objective-C/Swift,
  • znajomość GIT oraz CocoaPods,
  • doświadczenie w pracy z API oraz Xcode.

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu innowacyjnych aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii, t.j. SmartWatch, Beacon i Wearables,
  • możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z ekspertami z branży mobilnej,
  • udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla zagranicznych start-upów i korporacji (czas trwania jednego projektu to ok. 3 miesiące),
  • pracę zdalną z atrakcyjnym wynagrodzeniem, dostosowanym od Twojego doświadczenia i umiejętności.

Aplikacje przyjmujemy przez formularz https://ready4s.elevato.net/pl/ios-developer-praca-zdalna,ja,58