Ogłoszenia w Zarabiaj.pl Junior AP Accountant with English, Poznań - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

Recruiters

Aktualnie dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior AP Accountant with English

Data publikacji:
15.3.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Finanse / Księgowość / Podatki

Opis:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata gotowego do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur i aktualizowanie i kontrola danych w systemie finansowym,
  • Wprowadzanie do systemu danych związanych z wydatkami służbowymi,
  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu,
  • Dbanie o dobry kontakt z klientem- terminowe odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze finansów- księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość programu SAP
  • Zdolności analityczne, dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale AP
  • Chęć wyjazdu na udział w procesie migracji.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w Centrum Poznania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń