Oferty Pracy w Zarabiaj.pl Kasjer/Sprzedawca Kraków Kozłówek/ Łużycka - Oferta Pracy

Czego szukasz? np. zawód, stanowisko.
Gdzie? Miasto lub województwo.

Ogłoszenie Wygasło

Data Publikacji Ogłoszenia: 30.8.2013 (oferta pracy nieaktualna)

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Kasjer/Sprzedawca Kraków - praca od zaraz!!!

Miejsce pracy: Kraków Na Kozłówce lub na Łużyckiej

Nr ref : KS/KRAKÓW/KOZ/LUZ/08/2013

OBOWIĄZKI
• Obsługa kasy fiskalnej,
• Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
• Obsługa klientów sklepu,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

OFERUJEMY
• Bezpłatne szkolenie kasjerskie - przygotowanie do pracy na stanowisku kasjera/sprzedawcy
• Pracę w marketach na terenie Krakowa
• Stałą stawkę godzinową
• Elastyczny grafik pracy - możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności kandydata np. w przypadku osób uczących się dziennie lub pracujących w niepełnym wymiarze, • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
• Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy

WYMAGANIA
• Aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny!
• Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
• Skrupulatność, dokładność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku