Werker Sp. z o.o.
Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Kierowca C+E, Erfurt plandeka z widłakiem ok. 2200 € na rękę

  • Data publikacji:
  • 13-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Werker Sp. z o.o.  jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy/okolice Erfurtu

Nr Ref.: MP/MH/2016

Zadania:

  • przewóz artykułów budowlanych oraz pasz na naczepie typu plandeka z wózkiem widłowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu plandeka + obsługa wózka widłowego (załadunek, wyładunek)
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • karta kierowcy + kod 95,
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej,
  • ADR podstawowy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • atrakcyjny system płacy ( podstawa + bardzo wysokie delegacje ),
  • praca w systemie do wybory 3/1; 4/1,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 791 553 881 lub  przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: kd@werker.pl wpisując w tytule MP/MH/2016.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o.o.  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )