Werker

Kierowca C+E plandeka 3/1, 1900-2000 euro + diety

  • Data publikacji:
  • 31-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy Wuppertal

Werker Sp. z o. o.  jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY CE

Miejsce pracy:  Niemcy/Wuppertal

Nr Ref.: JS/SN/2017

Zadania:

  • przewóz towarów: stal, auto części oraz drobnicy na naczepie typu plandeka

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat. CE na naczepie typu plandeka,
  • znajomość j. niemieckiego  lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • karta kierowcy + kod 95,
  • ADR podstawowy,
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy,

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • pracodawca organizuje nocleg w pokoju w okolicach firmy,
  • atrakcyjny system płac,
  • praca w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy/ 1tydzień wolnego);
  • praca na zmiany (nocki/dniówki),
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 070 891 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: pm@werker.pl wpisując w tytule JS/NS/2017.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o.o.  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )