Werker

Kierowca C+E wywrotka pn-pt, min 2100 funtów netto Preston

  • Data publikacji:
  • 07-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Preston

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

                KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Wielka Brytania/Preston

Nr ref: AC/WCS/01/2017

Opis stanowiska:

Angielska firma transportowa poszukuje Kierowcy C+E na naczepę typu wywrotka.

Praca bez systemu od poniedziałku do piątku (również soboty). Przewóz na terenie Wielkiej Brytanii (na długich trasach) materiałów sypkich np. kruszywo.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w transporcie

- doświadczenie w transporcie na naczepie typu wywrotka

- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

- aktualne prawo jazdy C+E oraz CPC
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z angielskim pracodawcą

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie składające się z: podstawy + dodatków (żywieniowy, socjalny, za bezszkodową jazdę, spanie w kabinie itp.)

- przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie

- terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

- firma zapewnia dodatkowe świadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 070 891 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: pm@werker.pl,  wpisując w tytule AC/WCS/01/2017.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)