WerkerHR

Kierowca CE MEGA Niemcy

  • Data publikacji:
  • 22-04-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, Niemcy

Werker Sp. z o.o.  jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Dla naszego Klienta firmy transportowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C + E

Miejsce pracy:  Niemcy/Unia Europejska

Nr Ref.: SC/IL/2016

Zadania:
- przewóz części samochodowych (AUTOMOTIVE) w transporcie międzynarodowym (kraje UE, w szczególności NIEMCY)

Wymagania:
- minimum pół roku doświadczenia w pracy jako kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym,
- podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)
- aktualne prawo jazdy z kodem 95 i karta kierowcy oraz świadectwo o niekaralności,
- chęć podjęcia współpracy długoterminowej (umowa na czas nieokreślony),

- uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

- ADR

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop),

- atrakcyjny system płacy ( podstawa + wysokie diety),

- stałe trasy

- nowoczesny i komfortowy tabor (naczepa MEGA),
- praca w systemie ciągłym do uzgodnienia: 3/1 lub 4/1 (jazda na kółkach lub przerzuty)

- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 416 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: sc@werker.pl  wpisując w tytule SC/IL/2016.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o.o.  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )