Holbern

Kierowca CE – okolice Poznania 8-9 tys. netto

  • Data publikacji:
  • 20-04-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Numer referencyjny: KM/HS/F/2016

Opis stanowiska

  • kierowanie zestawem ciągnik siodłowy - chłodnia
  • praca w systemie 3/1
  • jazda po drogach krajów Unii Europejskiej
  • dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów

  • znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność ich stosowania
  • aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy

  • Umowę o pracę oraz comiesięczne, terminowe wynagrodzenie, gwarancję odprowadzania składek  oraz inne dodatkowe premie
  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
  • Zadbany technicznie sprzęt
  • Nowoczesne ciężarówki marki Mercedes, DAF, MAN,  IVECO, Volvo, SCANIA,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

CV prosimy kierować na adres es@holbern.pl

Więcej informacji pod numerem +48 662 160 576

Prosimy o załączenie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)