Lepsza Praca

Kierownik Budowy - Katowice

  • Data publikacji:
  • 15-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta konstrukcji stalowych
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram oraz zapewnienie uzyskania odpowiedniej jakości pracy
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości
  • Nadzór  budowlany nad przepisami BHP oraz ochrony środowiska
  • Prowadzenie  dziennika budowy zgodnie z przepisami
  • Współpracę z lokalnymi władzami i gestorami mediów
  • Współpraca z inwestorem i zespołem projektowym
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o dobry wizerunek
  • Optymalizacja budżetu budowy
  • Organizacja zaplecza budowy
  • Zarządza procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi)
  • Obsługa budów śląskiego i małopolskiego

Wymagania:

  • Konieczne uprawnienia budowlane
  • Wykształcenie wyższe (budownictwo)
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji wszystkich faz budowy dużych obiektów budowlanych (industrial, office)
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość AutoCad
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność kosztorysowania
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasz klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie
  • Opiekuna konsultanta zdrowia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.