Lepsza Praca

Kierownik Produkcji i Utrzymania Ruchu - Tychy

  • Data publikacji:
  • 26-09-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta z branży spożywczej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji i Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Określenie i sformułowanie polityki i strategii produkcyjnej firmy
  • Wyznaczanie kluczowych celów opracowywanych z uwzględnieniem sytuacji firmy oraz zapotrzebowania rynku
  • Analiza i wdrożenie średnio i długoterminowych planów produkcji oraz kontrola ich realizacji (terminowość i zgodność z zatwierdzonymi normami i przyjętymi planami
  • Kompleksowe zarządzanie procesem produkcji – organizacja, nadzór, koordynacja działań związanych z produkcją, kontrola jakości, zaopatrzenie oraz logistyka
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń przez nadzór nad ich bezawaryjnym funkcjonowaniem
  • Odpowiedzialność za organizację pracy podległego zespołu pod względem elastyczności i możliwości szybkiej reakcji na awarie i przestoje maszyn.
  • Rozwijanie i motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór, konserwacja i udoskonalanie maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie bezpieczeństwa zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku produkcji minimum 3 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Znajomość dokumentacji maszynowej
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Praktyczna znajomość systemu ssącego KANBAN lub KAIZEN
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra umiejętność obsługi MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy podległego zespołu

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.