LSJ HR Group
Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z hiszpańskim kapitałem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisku: Kierownik produkcji

Kierownik proukcji

  • Data publikacji:
  • 24-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z hiszpańskim kapitałem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisku:

Kierownik  produkcji

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)

OPIS STANOWISKA:

- monitorowanie i rozliczanie wszystkich procesów w danej sekcji produkcyjnej

- tworzenie raportów dla dyrektora produkcji

- kontrola i analiza wskaźników produkcyjnych

- definiowanie obowiązków swoich pracowników

- praca na podstawie norm ISO 9001 i ISO 14001

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie /techniczne

- znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

- dobra znajomość języka angielskiego

- doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERTA:

- stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę

- możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dobra atmosfera pracy

- narzędzie pracy: komputer/ telefon

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy experts@lsj.pl z dopiskiem "Kierownik produkcji"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

tel. 91 814 52 51

LSJ, Celna 1 , Szczecin, www.lsj.pl

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl