Karczewski Doradztwo Personalne
Dla trójmiejskiego Wydawcy czasopism rodzinnych i kobiecych, który prężnie rozwija się na rynku, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 07-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk

Szukamy osób, które lubią wyzwania, są odważne, a także czują, że chciałyby mieć aktywny wpływ na rozwój Firmy, w której pracują. Osób, które mają predyspozycje kierownicze i chciałyby jeszcze bardziej rozwinąć swoje skrzydła oraz podjąć się nowych zadań, w których będą mogły wykorzystać swój potencjał.
Jeśli charakteryzuje Cię samodzielność oraz dynamizm, kreatywność i otwartość na ludzi to zapraszamy do dalszego zapoznania się z ofertą.

Główne zadania:

  • Budowanie zespołu sprzedaży oraz przewodzenie mu,
  • Coaching zespołu sprzedażowego,
  • Motywowanie i inspirowanie sprzedawców,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Budowanie bazy Klientów,
  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów,
  • Kreowanie nowych i innowacyjnych metod pozyskiwania Klientów,
  • Edukowanie Klientów w kontekście rynku reklamowego,
  • Profesjonalna prezentacja oferty Firmy,
  • Wnoszenie „własnego wkładu” w pracę zespołową – dostarczanie własnych pomysłów,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3.500 zł netto oraz motywacyjny system premiowy bez ograniczeń kwotowych,
  • Pełne wsparcie merytoryczne i pomoc zespołu,
  • Duży poziom samodzielności i decyzyjności,
  • Realny wpływ na rozwój Wydawcy i jego magazynów,
  • Niekorporacyjny klimat pracy, luźną i przyjazną atmosferę,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu nowoczesnych Magazynów,
  • Przyjazne biuro i niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód),
  • Firmę wyznającą zasadę work – life balance.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Doświadczenia w sprzedaży – min. rok,
  • Umiejętności przywódczych,
  • Zainteresowania tematyką reklamową – mile widziane,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Doświadczenia w agencji reklamowej – mile widziane,
  • Zamiłowania do (nie)zdrowych przekąsek,
  • Ambicji, odwagi, motywacji do działania oraz samodyscypliny,
  • Kreatywności, twórczości i innowacyjnego podejścia do powierzonych zadań,
  • Entuzjazmu i otwartości,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • Nastawienia na cel i chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz wywierania wpływu,
  • Pełnego zaangażowania w wykonywana pracę i nastawienie na samorozwój,
  • Uczciwości, lojalności, rzetelności i wysokiej etyki pracy,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

CV ze zdjęciem oraz nieszablonowy list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 21 marca 2017 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego

W C.V. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.