LSJ Group

Kierownik zakładu produkcyjnego

  • Data publikacji:
  • 26-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

KIEROWNIK ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

pirolizy odpadów gumowych

Lokalizacja: Centrum Szczecina

Praca w nowo otwierającej się firmie zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Zakład zajmuje się przetwarzaniem zużytych opon ( poddawaniu ich procesowi pirolizy) w celu uzyskania  z nich produktów końcowych w postaci sadzy, oleju oraz gazu popirolitycznego.

Obowiązki:

  • Organizacja pracy zakładu, wyznaczanie zadań podległemu personelowi oraz wdrażanie nowych procesów i rozwiązań produkcyjnych w celu zoptymalizowania procesów
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Monitorowanie kosztów produkcji, wskaźników, kontrola budżetu
  • Koordynowanie pracy zespołu produkcji
  • Egzekwowanie przestrzegania wymogów i standardów BHP i przepisów Ppoż. przez podległy zespół

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Udział w powstawaniu zakładu i formułowaniu jego struktur

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne( inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna, inżynieria procesowa).
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku( preferowana branża chemiczna, rafineryjna , petrochemiczna lub podobna)
  • Znajomość przepisów BHP
  • Mile widziane  doświadczenie w zakresie produkcji/ przetwórstwa z gumy i tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: experts@lsj.pl

Podajac w temacie: Główny mechanik.Tel: 508 144 900.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.