Euro Labora

Komisjoner - niemieckie warunki zatrudnienia

  • Data publikacji:
  • 07-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy – Leinefelde

Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie/kompletowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem, za pomocą wózka widłowego
  • kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem (branża meblarska)
  • obsługa wózka widłowego
  • praca przy użyciu skanerów

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w godzinach nadliczbowych
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz motywacja do pracy

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie
  • zakwaterowanie
  • pełen pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KOM/DE/2017