Lepsza Praca

Konsultant ds. obsługi klienta firmowego - Katowice

  • Data publikacji:
  • 06-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta firmowego

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w ramach usług B2B
  • Prezentacja oferty firmy
  • Umawianie spotkań
  • Obsługa klienta: telefoniczna, mailowa, osobista
  • Utrzymywanie dobrych i stałych relacji z obecnymi klientami
  • Udział w projektach rekrutacyjnych firmy

Wymagania:

  • Warunek konieczny – doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów firmowych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych, prowadzenia negocjacji
  • Skuteczność działań rozliczana wynikowo
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (wymagana efektywność)
  • Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne, otwartość, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Czynne praw jazdy kat. B – będzie atutem
  • Znajomości pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.