Euro Labora

Konsultant ds. rekrutacji pracowników (zagranica)

  • Data publikacji:
  • 08-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Racibórz

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:7061) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie do naszego biura w Raciborzu poszukujemy osoby chętnej do rozwoju na stanowisku:

Nr ref.: REKRUT/SRC
Praca stała
Lokalizacja: Raciborz

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników na stanowiska niższego szczebla zagranice (Austria, Niemcy, Holandia)
  • utrzymywanie i rozwijanie pozytywnej współpracy z klientem

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • znajomosc jezyka niemieckiego
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • nastawienie na pracę zespołową
  • doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej – mile widziane

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju u lidera na rynku
  • świadczenia poza płacowe (premia 4 razy w roku)
  • wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu
  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@euro-labora.com

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami