EBN Polska
Firma EBN Polska (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 10784) prowadzi rekrutacje na stanowiska specjalistyczne. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektów EFS

  • Data publikacji:
  • 21-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Miejsce pracy: województwo łódzkie i mazowieckie

Opis stanowiska:

- prowadzenie działań związanych z organizacją projektu – działania promocyjne, rekrutacyjne, organizacja doradztwa, szkoleń, staży,

- nadzór nad dokumentacją projektową,

- utrzymywanie kontaktu z uczestnikami projektu,

- koordynacja pracy zespołu projektowego,

- kontakt z podwykonawcami oraz instytucjami pośredniczącymi,

- kompleksowe sporządzanie wniosków o płatność.

Oczekiwania:

- wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami EFS – wymagane udokumentowanie zrealizowania minimum 1 projektu – skontrolowanego i pozytywnie zamkniętego,

- samodzielność i umiejętność prioretyzacji zadań,

- znajomość zasad rozliczeń, dokumentów prawnych i wytycznych dotyczących projektów finansowanych z EFS – w tym także umiejętność obsługi oprogramowania SL2014,

- znajomość zasad i wymagań procesów kontroli projektów EFS,

- umiejętność współpracy w grupie oraz zarządzania zespołem pracowników,

- umiejętność pracy pod presją czasu zgodnie z przewidzianym harmonogramem,

- mobilność i dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych,

- asertywność i umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- stabilne zatrudnienie i możliwość nawiązania współpracy także przy kolejnych projektach,

- atmosferę opartą na współpracy,

- dużą samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę EBN Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13 lok. 38, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."