KANCELARIA PRAWNO-PODATKOWA "FOKUS"
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

księgowa/księgowy

  • Data publikacji:
  • 18-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Godziszka, Szczyrk

Opis stanowiska:

Prowadzenie Ksiąg rachunkowych oraz KPiR
Przygotowywanie deklaracji podatkowych w tym VAT, PIT, CIT
Sporządzanie raportów finansowych w tym bilansu oraz RZiS
Współpraca i komunikacja z Klientami biura
Realizacja zadań zleconych przez Doradcę Podatkowego i osoby zarządzajęące

Wymagania:

Doświadczenie w dziale finansowo-księgowym
Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
Znajomość obsługi programów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość obsługi systemu Rewizor i Subiekt
Dobra organizacja pracy, sumienność i terminowość

Oferujemy:

Pracę w doświadczonym zespole
Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
Bardzo dobre warunki pracy i płacy