LINK CONSULTING
Nasz Klient, renomowana restauracja, zatrudni zorganizowaną i odpowiedzialną osobę.

Kucharz

  • Data publikacji:
  • 30-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Pyskowice

Obowiązki:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z procedurami i standardami restauracji,
  • zapewnienie wysokiej jakości potraw i dań,
  • dbanie o odpowiednie magazynowanie i przechowywanie żywności oraz sprzętu,
  • dbałość o czystość i higienę miejsca pracy.

Wymagania:

  • posiadanie znajomości  podstaw gotowania (ukończona szkoła lub przedmiotowe kursy),
  • pasja do gotowania,
  • chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • ważne badania (sanepid).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • pracę na pełen etat,
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

[email protected]

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)