ONTOS

Lakiernik Samochodowy - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 25-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Dla niemieckiej firmy zatrudniającej na stałe wykwalifikowany personel techniczny prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko Lakiernik samochodowy. Lokalizacja: Stuttgart, Monachium i okolice.

Obowiązki:
- Lakierowanie części metalowych
- Prace lakiernicze w hali zakładowej
- Czynności przygotowawcze
- Obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie zawodowe
- Gotowość do pracy zmianowej
- Rzetelność i precyzyjność
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie A2 (komunikatywna)

Pracodawca zapewnia:
- Legalną umowę o pracę w oparciu o prawo niemieckie
- Pełne ubezpieczenie socjalno-zdrowotne
- Stałe zatrudnienie (kontrakt na min. 35 h tygodniowo z możliwością nadgodzin)
- Atrakcyjne wynagrodzenie do 2.200 EUR netto na miesiąc, w tym:
- Stawka godzinowa 11,31 EUR brutto
- Dodatki za pracę w soboty (+7,5%) i niedziele (+25%)
- Dodatek na wyżywienie (276 EUR)
- Dodatek rozłąkowy (200-300 EUR)
- Dodatek urlopowy (150 EUR)
- Dodatek świąteczny (150 EUR)
- Zwrot kosztów dojazdów do pracy (100 EUR)
- Płatny urlop w wymiarze 24 dni rocznie
- Komfortowe zakwaterowanie wynajmowane odpłatnie (pokój 2-osobowy 180 EUR/mies., pokój 1-osobowy 337 EUR/mies., mieszkania 1-3 pokojowe od 450 EUR/mies.)

Prosimy o przesłanie e-mailem kompletnego i aktualnego CV w języku niemieckim i polskim na adres: ontos@ontos.pl

O Agencji ONTOS:
Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 4824 w KRAZ. Od 2008 roku oferujemy legalną pracę za granicą. Zapewniamy życzliwą i kompetentną - oraz bezpłatną - obsługę osób poszukujących pracy, a także indywidualne podejście do oczekiwań naszych kandydatów. Obsługujemy także osoby przebywające za granicą.

Agencja Pośrednictwa Pracy ONTOS
ul. Krótka 6 B/6, 80-209 Chwaszczyno k. Gdyni
tel. 58 781 9381, 502 154 951, fax: 58 781 9381
www.ontos.pl