GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Laminator GRP - praca w Wielkiej Brytanii

  • Data publikacji:
  • 28-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Belfast, Wielka Brytania
Dla naszego Klienta, firmy z Wielkiej Brytanii, w związku z rozwojem poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy w Belfaście na stanowisku: Laminator GRP.

Miejsce pracy: Belfast

Zakres obowiązków:
  • prace przygotowawcze do produkcji dużych zbiorników
  • laminowanie zbiorników (tworzywo sztuczne wzmocnione wewnętrznie włóknem szklanym)
  • montaż częściowy i końcowy produktów
  • kontrola jakości własnej pracy/wyrobu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku laminatora
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze suwnic, żurawi, wózków widłowych
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdu za granicę (Wielka Brytania)

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • umowa o pracę z bezpośrednim pracodawcą
  • praca na pełen etat (39 godzinny tydzień pracy)
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • stabilne zatrudnienie na długi okres
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.