Progresso
Progresso, dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukuje chętnych do pracy osób na stanowisko:

Lekka praca na produkcji

  • Data publikacji:
  • 23-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

- docinanie, obrabianie i montaż elementów do podzespołów motoryzacyjnych,

- znakowanie i pakowanie wyrobów,

- dbałość o jakość,

- dbałość o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- chęć do pracy, chęć uczenia się,

- zdolności manualne,

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt).

Oferujemy:

- zatrudnienie na stałej umowie bezpośrednio z Pracodawcą,

- możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

- atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze plus premie).

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]