MANPOWER
Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Monter / Monterka

Lekka praca na produkcji - bezpłatny dojazd

  • Data publikacji:
  • 23-03-2017
  • Łódź , Stryków , Zgierz , Łęczyca , Ozorków , Łowicz , Głowno , Aleksandrów Łódzki , Koluszki , Brzeziny

Miejsce pracy: Stryków (bezpłatny dojazd)

Zadania:
- montaż drobnych elementów
- wzrokowa kontrola jakości
- kompletowanie zamówień
- przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:
- zdolności manualne
- dokładność i cierpliwość
- motywacja do podjęcia pracy od zaraz
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
- bezpłatny transport pracowniczy
- pracę dla dużej, międzynarodowej firmie
- umowę o pracę na cały etat
- stawkę 13,50 zł/brutto za godzinę + premię frekwencyjną + dodatek 4 zł do każdej godziny nocnej
- dofinansowanie do posiłków pracowniczych
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
- opiekę i pomoc konsultanta
- możliwość długoterminowej współpracy

CV prosimy przesyłać na adres praca.lodz@manpower.pl (z dopiskiem Stryków), bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Sienkiewicza 85/87