Fundacja Aktywizacja
Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Listonosz pieszy

  • Data publikacji:
  • 17-10-2018
  • Wałbrzych, Chocianów, Chojnów, Głogów, Polkowice, Legnica, Zgorzelec, Kowary, Oleśnica, Góra, Bolesławiec, Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 2300-3100 brutto
Główny zakres obowiązków:

• przygotowanie korespondencji do doręczenia,
• doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
• realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów,
• przygotowanie karty rozliczeń przesyłek,

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego,
• orzeczenia o niepełnosprawności,
• gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
• braku przeciwskazań do pracy fizycznej (ciężki wózek),
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• umiejętności współpracy w zespole,
• umiejętności organizacji pracy,

Naszym pracownikom oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
• pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-letniej tradycji,
• praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym,
• stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój,
• możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,
• możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
• możliwość otrzymania dodatku motywacyjnego bądź dodatku na dojazdy w ramach projektu,

 Jako Fundacja dodatkowo gwarantujemy:

- wsparcie specjalistów,
- opiekuna zatrudnienia,
- konkretne dodatki finansowe,
- kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, np. informatyczne, prawo jazdy,
- zakup np. sprzętu rehabilitacyjnego.

Kontakt:

Dorota Jesion
Specjalista ds. rekrutacji

Fundacja Aktywizacja Oddział w Opolu
ul. Reymonta 14/79 (IV piętro), 45-066 Opole

tel. +48 506 941 925 | tel. 77 542 19 01

dorota.jesion@idn.org.pl