CRS Polska
Wraz z dynamiczn rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ŁÓDŹ - Kontroler jakości / Team Lider

  • Data publikacji:
  • 27-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Poszukujemy osoby na stanowisko:

LIDER ZMIANY / Kontroler jakości
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Obowiązki:
• Kontrola jakości komponentów oraz wyrobów gotowych
• Praca według przekazanej instrukcji
• Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

Wymagania:
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość pakietu Office + podstawowa obsługa komputera
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: suwmiarka, wysokościomierz itp.
• Spostrzegawczość, samodzielność na stanowisku pracy, komunikatywność
• Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe i suwnice,
• Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Konkurencyjne stawki godzinowe
• Umowę zlecenie zawieraną na dłuższy okres czasu - opłacane składki ZUS + możliwość skorzystania z ubezpieczenia chorobowego

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@crspolska.com, w temacie wiadomości proszę wpisać "ŁÓDŹ"