Lepsza Praca

Logistyk magazynowy - Mysłowice

  • Data publikacji:
  • 13-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Mysłowice

Lepsza Praca (13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta międzynarodowego dostawcy stali specjalistycznej
poszukujemy osoby na stanowisko:

Logistyk magazynowy

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dostaw / wysyłek towarów na magazynie
  • Wprowadzanie dostaw /wysyłek do wewnętrznego systemu informatycznego magazynu (dokumenty)
  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych oraz powierzonych zadań
  • Ścisła współpraca działami zależnymi
  • Kontrola stanu formalnego przyjmowanego / wydawanego towaru z magazynu (zgodnie z dokumentacją)
  • Kontrola stanu technicznego przyjmowanego / wydawanego towaru z magazynu (zgodnie z dokumentacją)
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi magazynowej
  • Diagnozowanie problemów logistycznych
  • Raportowanie
  • Wykonywanie inwentaryzacji
  • Zapewnienie wymaganych certyfikatów i pozwoleń wystawianych przez dostawców
  • Obsługa programu SAP

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Praktyczna znajomość zagadnień technicznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku(preferowana branża stalowa)
  • Praktyka w obsłudze komputerowych systemów magazynowania
  • Znajomość systemu SAP
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Komunikatywność, uczciwość oraz rzetelność

Nasz Klient oferuje:

  • Oferta pracy „od zaraz”
  • Jednozmianowy system pracy
  • Zatrudnienie na Umowę o pracę
  • Praca w stabilnej międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.