East Service
Praca w Holandii

Magazynier - Holandia

  • Data publikacji:
  • 25-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia/Venlo

East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
(KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego
personelu.

Magazynier

Lokalizacja: Holandia

Opis stanowiska:
- kompletacja towaru według zamówień,
- komunikacja z centrum dystrubucji w celu przyjęcia zamówienia,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- chęć podjęcia dłuższej współpracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- komunikatywność i otwartość,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- gotowość do pracy z grupą pracowników
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
- bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań,
- stabilizację zatrudnienia popartą 7-letnim doświadczeniem,
- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
- ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,
- dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową,

Stawka: 8,87€ brutto

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : poznan@eastservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"