Progresso
Progresso dla swojego Klienta, centrum dystrybucyjnego, poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier, Kierowca

  • Data publikacji:
  • 23-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Magazynier, kierowca

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Praca na magazynie, przygotowywanie zamówień do wysyłki,

• Załadunek i rozładunek towarów,

• Zapewnienie prawidłowej dokumentacji na magazynie,

• Dowóz zamówień do klientów.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

• Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzenia samochodu typu BUS,

• Średnie wykształcenie,

• Obsługa wózków jezdniowych z uprawnieniami,

• Samodzielność w wykonywaniu zadań,

• Umiejętność organizacji pracy,

• Sumienność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy:

• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,

• Możliwość rozwoju,

• Stabilną pracę w renomowanej firmie,

• Praca na jedna zmianę.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na: rekrutacja@progresso.net.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]